Sigara bırakma danışmanlığı


Sigara Bırakma Danışmanlığı

Biofrekans ile Sigaraya karşı etki, kişinin kullandığı sigaranın frekansının ayrılarak ters olarak vücuda geri verilmesi ile sağlanır. Nikotinin ve sigara içindeki 4000 kadar zehirli maddenin frekansı filtrelerden geçirilir ve tam ters çevrilerek elektrotlar yardımı ile vücuda geri verilir. Nikotinin ve bu zehirli maddelerin vücuttaki elektromanyetik karşılığı ortadan kaldırılır.

Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigaraya karşı yıllar boyunca oluşmuş olan tolerans ortadan kalkmış ve bir yandan da nikotine karşı bir duyarsızlaşma olmuştur. Bu kendini sigara dumanına karşı tepki verme ve sigara isteğinde azalma ile gösterir.

Biofrekans uygulaması sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon başlatır. Dokularda yerleşmiş olan toksinler kana geçer ve olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılır. Bu toksinlerin bir atılım yeri de kişinin cildidir.

Seans sonrası en az iki gün bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini hızlandırmak içindir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Biofrekansın etkisi daha seans sırasında başlar ancak ikincil bir etki de temizlenmenin süreceği 48 saatten sonra oluşur. Bu süre içinde vücuda yardımcı olmak için çokca su içmek ve karaciğer üzerinde yük oluşturacak alkol ve bir takım ilaçlardan uzak kalmak gerekecektir.

Biofrekans işlemi sonunda kişiler üzerlerinde biofrekansın etkisini fiziksel olarak hissederler. Yani etki psikolojik değil fizikseldir. Bu yüzden de fiziksel bağımlılığın daha yüksek olduğu ağır içicilerdeki etki daha yüksektir. Ancak etki kişiye özeldir.

Neden biofrekans yöntemi?

Biofrekans ile sigara bırakma desteğinin en önemli avantajı sigarayı bıraktıktan sonra oluşan sinirlilik hali, nikotin yoksunluğu, aşırı yemek yeme isteği gibi olumsuz belirtilerin yaşanma ihtimalinin ortadan kaldırmasıdır.
-Biofrekans ile sigarayı bırakma desteği seansı tek seans olarak gerçekleştirilir.
Biofrekans ile sigara bırakma destek işlemini takip eden bir ay süresince nikotinin vücuttan atılma sürecini hızlandırmak için kişilere günde en az 2.5 litre su içmeleri önerilir.

Uygulama nasıl yapılıyor?

Sigaraya karşı biofrekans seansından hemen önce bir sigaranın üçte-ikisini içmenizi ve kalan sigarayı cam bir tüp içine koymanız isteniyor. İşlem sırasında bu son sigaranız cihazın içinde bulunuyor. Biofrekans seansı enerji ölçümünüze göre belirlenmiş bir temel arınma ve dengeleme programı ile başlıyor. Eliniz altın alaşımlı bir plaka üzerinde duruyor olduğu halde oturmanızı ya da yatmanız isteniyor. Oturduğunuz yerde sırtınız hizasında bir manyetik minder bulunuyor.

Bu işlem cep telefonları gibi manyetik alanların üzerinizde yarattığı kirlenmenin etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik ve vücut enerji meridyenlerinde bir dengelenme sağlıyor. Her biofrekans işlemi öncesinde bu işlemin yapılması gerekiyor. Hemen sonrasında ise sigaraya karşı duyarsızlaştırma destek işlemi başlatılıyor.

Biofrekans ile sigara duyarsızlaştırma desteği işlemi enerji meridyenlerine verilen frekans bilgisinin vücutta dengeleyici-tamir edici olma dışında zararlı bir etkisi olmamaktadır. Zarar verici bir işlem vücutla rezonansa giremez. Ama yine de hamileliğin ilk 3 ayında (yaratılacak detoxifikasyondan dolayı) ve kalp pili taşıma durumlarında uygulanmamaktadır.

Biofrekans yönteminin etkisi uygulama başladığı anda başlar ancak tam etkinin oluşması sigara içindeki zehirlerin atıldığı süre olan 48 saati bulur. Uygulama sonrasında özellikle ilk 48 saat fazla dumanlı ortamlarda kalmamanız gerekir. Bu iki gün fazla dumana maruz kalmak yöntemin tekrarlanmasını gerektirebilir.

İşlem sonrası ilk 48 saat özellikle bol su (günde 2-3 litre) içmeniz gerekir. İlk 10-12 saat alkol kesinlikle alınmamalıdır. Mümkünse alkolden 48 saat uzak durulmalısınız. Bolca su içmezseniz hafif bulantı olabilir. Birkaç gün boyunca cildinizde yağlanma ve vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu olabileceğini bilmeniz gerekir. Bu etki nikotinin ve diğer zehirlerin deriden atılmaya çalışmasından kaynaklanır.

Ne hissedeceğim?

Kişi seans sırasında sadece gevşeme, rahatlama ve uyku hali hisseder. Seans bittikten kısa süre sonra uyku hali ortadan kalkar sadece kişi kendi rahatlamış hissetmeye devam eder ve seansın uygulandığı günün gecesi her zamankinden daha rahat ve derin uyur.

Nedir? ne değildir?

Biofrekans işlemi sigarayı bırakmak isteyen kişilere enerji desteği sağlamak amacıyla uygulanır. Sigara bırakma tedavisi olarak uygulanamaz. Tıbbi bir sigara bırakma tedavi şekli değildir.

UYARI! Bu sitede verilen bilgiler tedavi amaçlı, tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya tedavi edilmesi gereken bir hastalığınızın var olduğunu düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden konusunda uzman bir hekime başvurun.