Rezonans


Rezonans nedir?

Rezonans; titreşim dengeleyicidir. Fiziksel veya psikiyatrik bir tedavi şekli değildir. Tıbbı tedavinin yerini asla tutmaz.

Nasıl yapılır?

Seans sırasında, içilen sigaradan alınan frekans (sigaradan çevreye yayılan elektromanyetik titreşim), cihaz tarafından elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir. (Birbirinin tam tersi iki frekans, birbirini yok eder.) Yapılan işlem, vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. İşlem sırasında sakinleşme-rahatlama dışında bir şey hissedilmez.

Yan etkisi var mı?

Rezonans, vücudu sigaranın içerdiği maddelerden temizlemek amacını taşır. 40 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan rezonansın herhangi bir yan etkisi yoktur.

UYARI! Bu sitede verilen bilgiler tedavi amaçlı, tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya tedavi edilmesi gereken bir hastalığınızın var olduğunu düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden konusunda uzman bir hekime başvurun.