Hakkımızda

Biz Kimiz?

Deneyimli, yenilikçi ve profesyonel koçlardan oluşan ve 2012 yılından bu yana bireysel ve kurumsal amaçlara yönelik danışmanlık ve koçluk hizmetleri sunan bir aileyiz.

Ne yapıyoruz?

Her bireyin kendi içerisinde eşsiz hazineler barındırdığını ve dilediklerini yaşamak için var olduklarına inanıyoruz. Fark edilmemiş yetenekleri inovatif yaklaşımlarla keşfedip, toplumun kültürel, sosyal ve bilimsel gelişime hem birey hem organizasyon düzeyinde yol arkadaşı olmayı amaçlıyoruz.

En önemlisi bireyin kendisini, amaçlarını ve kendisine giden yolda ihtiyaç duyacağı güç ve potensiyeli keşfe çıktığı bu yolculukta yoluna ışık tutmaktan büyük keyif alıyoruz.

Misyonumuz

Çalışmalarımız, kişisel gelişim ve iyileşime yönelik eğitim, araştırma ve danışmanlık çalışmalarıdır. Seanslarımızda uyguladığımız tüm eğitim çalışmaları teknikleri, bireyleri bilinçlendirmeye, farkındalıklarını arttırmaya yöneliktir ve sadece eğitim danışmanlık niteliğindedir. Fiziksel veya psikiyatrik tedavi ya da terapi eğitimini içermez.

İlaç gibi tıbbi destekler kullanılmadığı ve önerilmediği gibi, devam eden tıbbi tedavinizin sonlandırılmasına, değiştirilmesine yönelik öneride de bulunulmaz.